Niepodległa Islamska Republika Eranu!

Niepodległa Islamska Republika Eranu!

Postprzez Muammar Bahmejni » Pn lip 02, 2018 21:23

Raduj się Niepodległy Eranie!
Po latach alrajńskiej okupacji, a następnie latach zapomnienia Erańczycy będą znów żyć we własnym niepodległym kraju!
Niech żyje Wielka Rewolucja Erańska! Niech żyją jej Ojcowie!
Oto tekst Deklaracji Niepodległości, pod którym uroczyście podpisy złożą Najwyższy Przywódca oraz Prezydent:

Obrazek

DEKLARACJA NIEPODLEGŁOŚCI
ISLAMSKIEJ REPUBLIKI ERANU

przyjęta dnia 2 lipca, roku 2018.


Naród erański powstawał w Ziemi Bantu przed tysiącami lat. Tutaj ukształtowała się jego duchowa, religijna i państwowa tożsamość. Tutaj po raz pierwszy stworzył on państwo.
A później, gdy siłą okupowano nasz kraj przez despotyczne rządy al rajńskich monarchów, Erańczycy zachowali swą tradycję, nie przestali wierzyć i walczyć w imię Allaha i swej Ojczyzny.
Kierowani tym historycznym i tradycyjnym przywiązaniem, Erańczycy w każdym pokoleniu dążyli do tego, by odbudować swoje państwo. W ostatnich latach pojawiła się na to szansa. Pionierzy i obrońcy spowodowali, że zakwitła pustynia, odbudowali wsie i miasta, stworzyli kwitnącą społeczność, która kontroluje swoją ekonomię i kulturę. Zbudowali społeczność, która kocha pokój, ale wie, jak się bronić. Która przynosi innym błogosławieństwo postępu i pragnie niezależnego bytu narodowego.

1 lipca 2018 roku do na ojczyste ziemie powrócił Cyrus Mohemmadchani, który obudził w Erańczykach chęć do działania na rzecz stworzenia własnego państwa oraz stanął na czele Wielkiej Rewolucji Erańskiej. To Jemu powierzamy misję duchowego i politycznego kierowania państwem i narodem.

To prawo jest naturalnym prawem narodu erańskiego do bycia panami własnego losu, jak inne narody, w swoim suwerennym państwie.

Dlatego też, my, przedstawiciele społeczności erańskiej w Ziemi Bantu, zebraliśmy się tu dziś w dzień powrotu naszego Nauczyciela. Na mocy naturalnego i historycznego prawa, niniejszym ogłaszamy powstanie Państwa Erańskiego w Ziemi Bantu, które znane będzie jako Islamska Republika Eranu.

Ogłaszamy, że od tego momentu, aż do przyjęcia nowej konstytucji przez jednomyślne społeczeństwo, Islamska Republika Eranu działać będzie wedle poniższych zasad.

1. Funkcję Najwyższego Przywódcy Islamskiej Republiki Eranu powierza się dożywotnio Cyrusowi Mohemmadchaniemu. Do niego należy władza duchowa i sądownicza.
2. Na urząd Prezydenta Islamskiej Republiki Eranu I kadencji powołuje się Muammarowi Bahmejniemu. Do niego należy władza wykonawcza.
3. Powołuje się Trybunał Strażników. W jego skład wejdą wszyscy pełnoprawni obywatele erańscy. Przyznawanie obywatelstwa jest prawem Najwyższego Przywódcy. Do Trybunału należy władza ustawodawcza.
4. Najwyższy Przywódca wraz z Prezydentem mają prawo do wydawania wspólnych dekretów, mających priorytet przed ustawami Trybunału Strażników.
5. Konstytucja Islamskiej Republiki Eranu może zostać przyjęta jedynie w wyniku jednomyślnej decyzji wszystkich obywateli.

Islamska Republika Eranu otwarta będzie dla erańskiej imigracji z Diaspory i będzie wspierać rozwój kraju dla pożytku wszystkich jego mieszkańców. Zbudowane będzie na podstawach wolności, sprawiedliwości i pokoju. Państwo erańskie zapewni wszystkim swoim mieszkańcom równość społeczną i polityczne prawa niezależnie od wyznania, rasy i płci. Gwarantować będzie wolność sumienia, słowa, edukacji i kultury w imię zasad szariatu. Chronić będzie miejsca święte i będzie postępować zgodnie z zasadami islamskiej demokracji.

Wyciągamy przyjazną dłoń do wszystkich sąsiadujących z nami państw i ich narodów oferując pokój i zgodne sąsiedztwo. Zwracamy się z wezwaniem do ustanowienia więzów współpracy z niezależnym narodem erańskim zamieszkałym na swojej ziemi. Islamska Republika Eranu gotowa jest wziąć udział we wspólnym wysiłku rozwoju całej Nordaty i Sambanafryki.

Wzywamy cały naród erański w Diasporze, by zjednoczył się poprzez imigrację i odbudowę z Islamską Republiką Eranu i stał u jego boku w dziele odbudowy i realizacji odwiecznego marzenia całych pokoleń – odrodzenia Eranu.

Z całą ufnością podpisujemy się własnoręcznie pod tą deklaracją przyjętą na ziemi ojczystej, w mieście Tahiranie, drugiego dnia miesiąca lipca, roku 2018.


Najwyższy Przywódca Islamskiej Republiki Eranu
....

Prezydent Islamskiej Republiki Eranu
....
(-) Muammar Bahmejni
Prezydent Islamskiej Republiki Eranu,
Przewodniczący Sojuszu Budowniczych Islamskiego Eranu
Avatar użytkownika
Muammar Bahmejni
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt cze 26, 2018 04:51

Postprzez » Pn lip 02, 2018 21:23

 

Re: Niepodległa Islamska Republika Eranu!

Postprzez Cyrus Mohammadchani » Pn lip 02, 2018 21:26

Najwyższy Przywódca Islamskiej Republiki Eranu
Cyrus Mohammadchani
Najwyższy Przywódca Islamskiej Republiki Eranu
Avatar użytkownika
Cyrus Mohammadchani
 
Posty: 42
Dołączył(a): N lip 01, 2018 15:09

Re: Niepodległa Islamska Republika Eranu!

Postprzez Muammar Bahmejni » Pn lip 02, 2018 21:27

Prezydent Islamskiej Republiki Eranu:

/-/ Muammar Bahmejni

Po złożeniu podpisów przez Ojców Wielkiej Rewolucji tłumy zaczęły skandować "Niech żyje Wolny Eran!" oraz "Allah jest wielki!"
(-) Muammar Bahmejni
Prezydent Islamskiej Republiki Eranu,
Przewodniczący Sojuszu Budowniczych Islamskiego Eranu
Avatar użytkownika
Muammar Bahmejni
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt cze 26, 2018 04:51

Postprzez » Pn lip 02, 2018 21:27

 


Powrót do Plac Rewolucji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron